ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6252373
*
nr 625 2373
Spegel
Venetiansk, höjd: 28
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 februari 2010
kl 19:55:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/2 18:44:48
1
100 kr
21/2 20:47:34
2
200 kr
22/2 16:49:16
3
200 kr
22/2 16:49:41
3
500 kr
22/2 16:55:35
2
300 kr
22/2 16:56:21
2
400 kr
22/2 16:57:00
2
500 kr
22/2 16:57:31
2
Vinnande bud
22/2 16:59:41
2
justering av budtak
22/2 19:25:23
2
justering av budtak
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar venetiansk
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
nr 625 2373
Spegel
Venetiansk, höjd: 28
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 februari 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/2 18:44:48 | 1 | 100 kr |
21/2 20:47:34 | 2 | 200 kr |
22/2 16:49:16 | 3 | 200 kr |
22/2 16:49:41 | 3 | 500 kr |
22/2 16:55:35 | 2 | 300 kr |
22/2 16:56:21 | 2 | 400 kr |
22/2 16:57:00 | 2 | 500 kr |
22/2 16:57:31 | 2 | Vinnande bud |
22/2 16:59:41 | 2 | justering av budtak |
22/2 19:25:23 | 2 | justering av budtak |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar venetiansk
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23